Facebook icon Instagram icon
+420 608 967 078 mobile menu

Nejsilnější nechirurgické estetické zařízení na pozvednutí hýždí

 

Jsme specialisté na svaly.

premiová kvalita

Víme, že jediný způsob, jak zhubnout a mít zdravé a vyrýsované tělo, je intenzivní a kontrolovaná svalová aktivita.

Wonder poskytuje revoluční elektromagnetickou stimulaci svalů v kombinaci s vysoce intenzivní selektivní neurostimulací, která působí současně na hlavní svaly těla a pomáhá dosáhnout pevného a zdravého vzhledu při pohodlných sezeních za pouhých 25 minut.

Všechny současné terapie pro remodelaci těla ošetřují pouze kůži a tuk, ale Wonder cílí na skutečnou podstatu věci – svalovou hmotu. To je tajemství nechirurgického zvednutí hýždí pomocí Wonder, jejímž výsledkem jsou zvednuté hýždě.

úspěšný obchodní model - ikona

 

Prokázaná účinnost

Četné klinické studie potvrzují účinnost Wonder MT.

prokázaná účinnost - ikona

Úspěšný obchodní model

Obrovská poptávka po ošetřeních těla, která zvyšují svalovou hmotu a umožňují rychle zhubnout, zajišťuje úspěch investice do Wonder MT.

Wonder - vyrobeno ve Španělsku

Proč chtít ošetření Wonder?

zaměřeno na svaly

Wonder díky vysoké intenzitě elektromagnetické energie a selektivní neurostimulace posiluje a vytváří svaly, což je způsobeno 52 000 svalových kontrakcí za 25 minut. Wonder aktivuje svaly nad rámec jakéhokoli typu fyziologické normy a směřuje ke ztrátě tuku v oblasti kolem svalu.

Ošetření hýždí přístrojem Wonder sestává z rychlých, ale vzrušujících sezení v délce pouhých 25 minut, kde se naše svaly budou intenzivně a hluboce stahovat. Ten pocit je jedinečný a nesmírně příjemný. Je účinný ve 100 % případů, dokonce i u lidí s Body Mass Index větším než 30 a bez ohledu na to, jak hluboko se sval nachází.

Wonder

Vysoká intenzita elektromagnetické energie v kombinaci se selektivní neurostimulací vytváří jedinečný efekt svalové tonizace a regenerace. Hýždě se zvednou a zpevní již po několika sezeních.

Účinky ošetření pomocí Wonder

zpevnění pánevního dna - ikona

Zpevnění pánevního dna

eliminace celulitidy a strií - ikona

Eliminace celulitidy a strií

zpevnění paží - ikona

Zpevnění paží

snížení objemu - ikona

Snížení objemu

Lepší výsledky v kratším čase
1 ošetření 25 minut = 3 hodiny běžného tréninku

Nechirurgický lifting hýždí – trend od roku 2020

síla změny

Stejně jako je tomu při intenzivním fyzickém tréninku, i ošetření přístrojem Wonder způsobí rozpad hýžďových svalových vláken a jejich proměnu ve větší a silnější. Svalové kontrakce, které Wonder způsobuje, nelze srovnávat s běžnými dobrovolnými kontrakcemi – jsou to supramaximální kontrakce, jež vytvářejí větší napětí a vyžadují mnohem více energie než normální dobrovolné kontrakce.

Wonder také pomáhá při vyhlazení pokožky. Celulitida, strie nebo povislá kůže jsou viditelně redukovány díky velkému zvýšení vaskularizace pojivové tkáně. Díky němu ztrácíte nahromaděný tuk radikálním budováním svalů. Zvyšuje spotřebu kalorií a podporuje rychlou ztrátu tuku. Na rozdíl od běžného cvičení začnete vidět výsledky již za 2 až 4 týdny.

Výhody elektromagnetické stimulace

Zvýšená vaskularita. Elektromagnetická svalová stimulace způsobuje dilataci krevních cév, zvyšuje prokrvení a usnadňuje zásobování svalových vláken kyslíkem a živinami. Wonder vyhlazuje pokožku a zlepšuje její vzhled. Zlepšuje stav při onemocnění pohybového aparátu. V případech mírné nebo středně těžké skoliózy se podařilo zastavit nebo zpomalit proces abnormálního zakřivení páteře stimulací zádového svalstva.

Redukce tělesného tuku. Ošetření Wonder pomáhá výrazně snížit hmotnost a zejména redukovat tělesný tuk při současném nárůstu svalové hmoty těla. Zmenšuje obvod pasu, boků a stehen. Snížení objemu v pase je zároveň doprovázené zpevněním a stabilitou hýžďových svalů.

Naprosto bezpečné. Bez rizik a komplikací. Výkonná stimulační kúra Functional Magnetic with Wonder způsobuje pouze bolest svalů několik dní po ošetření a nevyžaduje žádnou dobu na zotavení.