Facebook icon Instagram icon
+420 608 967 078 mobile menu

Zcela nová technologie pro zpevnění postavy

 

WONDER AXON

NEJEFEKTIVNĚJŠÍ ZPŮSOB TVAROVÁNÍ CELÉ POSTAVY

WONDER AXON je první a jediné estetické zařízení, které kombinuje během jedné procedury několik mimořádných technologií, pro ještě lepší a rychlejší výsledky:

Jedná se tak o zcela mimořádnou a zároveň nejsilnější technologii pro spalování tuku a budování pevného těla vůbec. Neuvěřitelných 60. 000 svalových kontrakcí za 25 minut aktivuje svaly nad rámec jakékoliv fyzické aktivity a zaměřuje se na ztrátu tuku v oblasti kolem svalu. 25 minut s přístrojem WONDER AXON odpovídá 3 až 5 hodinám intenzivního tréninku v posilovně. Nárůst svalové hmoty je minimálně o 10 %. Tepelný účinek radiofrekvence umožňuje v podstatě okamžitou redukci tukové tkáně a zmenšení objemu v oblasti břicha. Unikátní přednastavené programy SuperMan a SuperWoman přináší výsledky všem klientům v krátkém čase.

1 PROCEDURA – 25 MINUT – 60.000 KONTRAKCÍ – 6 TĚLESNÝCH PARTIÍ – OBSLUHA KLIENTA POUZE PŘES TABLET

WONDER PRESTIGE

REVOLUČNÍ ZPŮSOB TVAROVÁNÍ CELÉ POSTAVY

WONDER PRESTIGE je unikátní estetické zařízení, které kombinuje během jedné procedury dvě mimořádné technologie, pro ještě lepší a rychlejší výsledky:

Jedná se tak o zcela mimořádnou technologii pro spalování tuku a budování pevného těla. Neuvěřitelných 52. 000 svalových kontrakcí za 25 minut aktivuje svaly nad rámec jakékoliv fyzické aktivity a zaměřuje se na ztrátu tuku v oblasti kolem svalu. 25 minut s přístrojem WONDER PRESTIGE odpovídá 3 až 5 hodinám intenzivního tréninku v posilovně. Nárůst svalové hmoty je minimálně o 10 %. Unikátní přednastavené programy SuperMan a SuperWoman přináší výsledky všem klientům v krátkém čase.

1 PROCEDURA – 25 MINUT – 52.000 KONTRAKCÍ – 6 TĚLESNÝCH PARTIÍ – OBSLUHA KLIENTA POUZE PŘES TABLET

SCULPT BODY

IDEÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO MALÉ A MOBILNÍ PROVOZOVNY

Skvělá podnikatelská příležitost pro malé podniky, které se orientují na procedury pro redukci tuku, celulitidy a zvýšení svalové hmoty. Získejte konkurenční výhodu a pořiďte si pro své podnikání tento účinný přístroj pro estetické budování těla s rychlou návratností počáteční investice.

SCULPT BODY je snadno použitelný, lehce ovladatelný, přenosný přístroj, který má mimořádné parametry a výkon. Je naprosto ideální pro malá estetická centra se specializací na tělové procedury, nebo také jako přístroj pro použití přímo u klientů v domácnosti bez nutnosti vlastní provozovny. Nepřevážíte žádné zařízení, protože celá technologie je integrovaná do Elektro Obleku.

1 PROCEDURA – 25 MINUT – 36.000 KONTRAKCÍ – 5 TĚLESNÝCH PARTIÍ – OBSLUHA KLIENTA POUZE PŘES TABLET

THE TRACKING LAB

UNIKÁTNÍ SLEDOVACÍ LABORATOŘ PRO VAŠE MĚŘENÍ

Aby byly výsledky pod kontrolou, vždy počítejte. Spustili jsme vlastní systém pro měření spotřebovaných kalorií během jednoho sezení Wonder. Senzory Tracking Lab pracují s pokročilými algoritmy tak, aby Vám poskytli všechny informace, které k proceduře potřebujete: srdeční frekvence, spotřeba kalorií, intenzita svalové zátěže, docházku uživatelů a historii používání zařízení.